Friss topikok

Hétvégi jóslatok – Serie A, 28. forduló

2007.03.09. 15:18 Joó Gabi

Sampdoria-Cagliari
A vendégcsapat jó formában van, múlt héten is nyert, de az otthonában játszó Samppal nem fog bírni. 2-1.

Atalanta-Parma
A bergamóiak túlteljesítettek a bajnokság első felében, az utóbbi hetekben kissé vissza is estek, de a bennmaradásért szenvedő Parmát legyőzik. 2-1.

Chievo-Massina
Rigano múlt vasárnap két góllal tért vissza a szicíliaiakhoz, meg is verték a Palermót. A kiesés elől menekülő Chievo Milanóban kapott ki a piros-feketéktől. Ezúttal döntetlen lesz. 1-1.

Empoli-Livorno
A hazaiak szárnyálnak, a vendégek többnyire szenvednek, ezúttal még Cristiano Lucarellijük sem tud gólt rúgni. 1-0.

Inter-Milan
A Milan szerdán 120 percet játszott a Celtic ellen a BL-ben, de az Inter biztosan cserélt volna velük, hiszen a piros-feketék végül továbbjutottak, a kékek meg nem. Ronaldo először játszik excsapata ellen, ami legfőképp Kakának öröm: nem csak ő tud majd gólt lőni a csapatban. A múlt őszi küzdelmes 4-3 után megint jó meccs lesz, és újra a vendégek győznek. 1-2.

Palermo-Fiorentina
Az elkényelmesedett Palermo a liga talán legjobb formában lévő csapatát fogadja, ráadásul Toni kezd beindulni. Múlt héten lőtt két link gólt, ezúttal is fog, sőt, Mutu is betalál. 2-3.

Reggina-Lazio
A hazaiak a tizenegy pontos levonásuk ellenére sincsenek kieső helyen, ez a bajnokság legnagyobb teljesítménye. A Laziótól senki nem várta a negyedik helyet, Reggio Calabriában picit meg is botlanak. 1-1.

Siena-Ascoli
Nagy helyi derbi, a végeredmény megjósolhatatlan. Sok sárga lesz, néhány piros, legalább négy gó.: 2-2.

Torino-Catania
Gigi de Biasi, a Torino új edzője bekapott egy ötöst Firenzében a múlt héten, javítania kell. Nem nagyon fog. 1-1.