jujjdeizgi

Friss topikok

Bundesliga online

2008.03.30. 17:01 heinrich

A tavaszi balfasz fogadja az őszi löttyedt kis buzigolyóból, bátor bikagolyóvá fejlődő svábokat, elindult a Hannover – Stuttgart. Kettő-egyes vendégsikerre teszünk, de ez ebben a fordulóban mit sem jelent.

A mikrofon mögött: Léderer Ákos.

4. perc : Megtudjuk, a Hannover szerzi a legtöbb fejesgólt a ligában. Huszti biztos egy kuffernyi Klausz Laci dvd-vel mutatkozott be.

22. perc : Pinto kénkőszagú lökete alig zúg mellé. Lapos meccs, még laposabb Stuttgart.

40. perc : Átalakult a meccs, most már Ismael - VfB biroknak vagyunk tanúi. Előbb-utóbb az egyik les el fog menni ziccerbe.

45. perc : 0-0 - eddig gyehenna. Sebaj, majd Kokó segít megkeresni az okokat. De csak a reklám után. Isszuk a meghívott szakértő szavait, tollat és papírt készítünk be.

Stúdió : szájtátva világosodunk meg: Gomez gyenge játékos, mert góllövésen kívül másra nem jó - tudjuk meg a szakértőktől. Ákos próbálja menteni a menthetőt, de már on air elhangzott: a passzoló csatár többet ér, mint a góllövő. Ezen most gondolkodjunk el közösen.

55. perc : Divat lett Husztit rugdosni, bár legtöbbször alig várja, hogy valaki felüsse.

56. perc : Beck helyett Bastürk. Győzelemre törő svábok.

60. perc : Hazai oldalról össznépi tanácskozásra szólít a bemondó, avagy mi a tökömet kezdjünk a labdával. Huszti nem foglal állást, mert nem őt kérdezték először.

63. perc : mindenki tegye meg tétjeit, a vendégcsapat szerzi a következőt gólt.

70. perc : Pinto sárga, amúgy meg úgy kellett Hilbertnek

73. perc : Cacau helyett Marica, egyik kopó, másik eb. Hitzberger negyvenről is vállalja.

90. perc : 0-0 - ennél csak a blog.hu motor szerepelt gyengébben.

A Stúdióból jelentjük : mindkét csapat megérdemelte a döntetlent, de ha nyernek a hazaiak, az is megérdemelt lett volna. Csavaros észjárás.

A hölgyeknek kezitcsókolom, az uraknak viszontlátásra - a brand megszületett, és tovább él.